* VERNOSTNÝ ZĽAVOVÝ SYSTÉM * Vytvorte si u nás účet a pravidelnými nákupmi získajte lepšie ceny. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšiu zľavu máte.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
po-pia: 8.00 - 16.00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

www.jtf.sk

www.odhrncaposparadlo.sk

www.jetofajne.sk

www.vsetkoprevino.sk

www.4toilet.sk

JTF partnership s.r.o.

P.O.BOX 43
Lednické Rovne SLOVAKIA
tel: +421 908 700 612

www.jtf.sk
napíšte nám

Sous-Vide Chef CLASSIC white

Sous-Vide Chef CLASSIC white VAC-STAR

Hlavicu Sous-Vide Chef CLASSIC odporúčame do reštaurácií aj na hobby domáce varenie. Vojde sa do každej kuchyne a príprava s ňou je jednoduchá a presn... celý popis
519,00 €
432,50 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:Sous-Vide Chef CLASSIC white
Kompletné špecifikácie

Hlavicu Sous-Vide Chef CLASSIC odporúčame do reštaurácií aj na hobby domáce varenie. Vojde sa do každej kuchyne a príprava s ňou je jednoduchá a presná. Veľký prehľadný displej vám ponúkne teplotu v rozmedzí 25-90 ° C a ohrev vody po dobu až 99 hodín. Je tak ideálny pre varenie metódou Sous-Vide.

Na prípravu jedál s touto hlavicou potrebujete iba veľký hrniec, gastronádobu alebo akúkoľvek inú nádobu do 40 litrov. Nastavíte jednoducho čas a teplotu a prístroj začne pracovať. Až dosiahne teplotu, oznámi vám to signálom. Potom už môžete vložiť balíčky sa zavakuovanými potravinami a nechať ho pracovať.

Nemusíte sa báť odparenia vody, prístroj si sám stráži jej hladinu. Pred odparením navyše chránia vodu izolačné guličky. Dokonalosť hlavice tkvie aj v precíznosti. Hlavica má presnosť ohrevu vody na 0,2 ° C. Ďalšou výhodou je bezúdržbovosť a robustnosť, daná poctivou výrobou.

Vybavenie Vac-Star je preverené v kuchyniach profesionálov aj v domácnostiach nadšených kulinárskych fanúšikov. Môžeme s kľudným svedomím sľúbiť, že s vybavením Vac-Star, vyrábaným v Českej republike, nesiahnete vedľa.

Ponorný prístroj SousVide pre profesionálne použitie

So SousVideChef II dosiahol Vac-Star cenovej dostupnosti vákuového varenia. Po veľkom úspechu Sous-Vide Chef I prichádza nasledovník - ešte presnejší, ešte výkonnejší. Nový SousVideChef II bol technicky i kvalitatívne modernizovaný a uspôsobený pre najtvrdšie profesionálne používanie. Vynikajúcim pomerom ceny a výkonu je SousVideChef II pre privátneho užívateľa aj naďalej najviac atraktívney

Najvyššia kvalita spracovania

  • Easy PRO v prevedení s telesom z ušľachtilej ocele je vhodná ako pre stredne profesionálne použitie tak i pre použitie v domácnosti. Duálny pumpa dosahuje pozoruhodné 96% vákuum - vyššie hodnoty dosahujú len ďaleko drahšie komorovej prístroja. V kombinácii s 3 mm širokým zavareným priemyselným švom zaručuje bezpečné balenie s dlhou životnosťou pre Vaše potraviny a výrobky.


Ešte lepšie konštantná teplota ± 0,1 ° C *

  • Odchýlky teploty vody bolo možné redukovať na ± 0,1 ° C. Konštantná teplota je pre Sous-Vide kuchyni nevyhnutná. Toto sa dá obzvlášť dobre pozorovať na kuse lososa. Pri 49 ° C je výsledok perfektný, pekná farba zostane zachovaná. Ak stúpne teplota len krátkodobo cez 50 ° C, začnú sa tvoriť na povrchu malé, biele body, takzvané albumíny, ktoré sa zrážajú.    * * Merané s použitím plávajúcich izolačných guličiek

Novinka! - Až do 40 litrov objemu nádoby

  • Zlepšené, vysoko výkonné, vykurovacie prvky teraz umožňujú použitie vodných kúpeľov s objemom až 40 litrov. Vysoko výkonné obehové čerpadlo zaisťuje obehom 16 l / min. efektívne premiešanie vody i vo veľkých nádobách.

Univerzálne použiteľné

  • SousVideChef II od Vac-Star sa dá v podstate použiť v každej nádobe, rozhoduje len aktuálna potreba. Tým sa musí ohrievať len množstvo vody, ktoré je potrebné.

Kompaktná konštrukcia

  • Pre SousVideChef II sa nájde miesto aj v najmenšej kuchyni. Po použití sa dá uschovať do skrine.

Jednoduchá obsluha

  • Obsluha bola koncipovaná jednoducho a prehľadne. Nastavenie teploty a časovača sa vykonáva len niekoľkými priamymi zadaniami. Displej je prehľadný a má veľké aj z diaľky čitateľné číslice.

Bezpečnostné funkcie

  • Pri poklese hladiny vody na najnižšiu prípustnú výšku sa ozve alarm. Okrem toho zabraňuje ochrana proti preťaženiu poškodenia prístroja. Fóliová klávesnica je chránená proti striekajúcej vode.

** Vykurovacia špirála z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele
** Príkon 1300 W
** Relé Solid-State (SSR) bez mechaniky
** Presné delenie po 0,1 ° C
** Teplotný rozsah od 25 do 99 °
** CCountdown-Timer nastaviteľný od 1 minúty do 99 hodín
** Voliteľné teplotné jednotky ° C alebo ° F
** S ochranou mriežkou z ušľachtilej ocele
** PID regulovaná kontrola teploty.
** Zvýšený výkon obehového čerpadla (16 l / min.)
** Ergonomický, moderný dizajn
** Najjednoduchšia, intuitívae obsluha ako u Sous-vide kúpeľov
** Kontrastný LCD displej s osvetleným pozadím a veľkými číslicami.
** Optimalizovaná ventilácia
** Teleso z vysoko kvalitnej, odolnej umelej hmoty (noryl)
** Bezúdržbová konštrukciaSwiss Engineering,
** Made in EU
** 2 roky záruky pri privátnom a 1 rok pri komerčnom používaní
** 10 rokov zaručená dispozícia náhradných dielov
** S každým prístrojom obdržíte bezplatne Booklet "SousVidePro" s cenným tipmi, tabuľkami na varenie a informáciami.
 
 
Pomalé varenie vo vákuu metódou Sous-Vide urobí zo všetkých potravín delikatesu. Je navyše šetrné, takže v nich zanechá vitamíny a minerály. Jedálniček vylepší v reštauráciách aj v domácnostiach a ocenia ho aj tí, ktorí si dávajú záležať na zdravom jedle. Upravovať totiž môžete bez soli a tuku. Krásny balíček pre vloženie do kúpeľa vytvoríte vákuovacím baliacim strojom. Teplota varenia by mala byť pri metóde Sous-Vide medzi 56 ° C a 95 ° C. To ľahko zaistia varné kúpele a hlavice.
TOVAR NA OBJEDNÁVKU - o dostupnosti sa informujte na sales@jtf.sk / +421908700612
 

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk