* VERNOSTNÝ ZĽAVOVÝ SYSTÉM * Vytvorte si u nás účet a pravidelnými nákupmi získajte lepšie ceny. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšiu zľavu máte.
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

www.jtf.sk

www.odhrncaposparadlo.sk

www.4toilet.sk

JTF partnership s.r.o.

tel: +421 908 700 612
napíšte nám

 

NÁBYTOK NA MIERU

Hľadáte niečo neotrelé, originálne, čo každý doma nemá? Potrebujete vyplniť netradičný priestor v domácnosti alebo zútulniť záhradku? Radi Vám pomôžeme tieto požiadavky a sny uskutočniť.

Od návrhu až po hotový výrobok

Ak máte nápad alebo nákres, prípadne len prázdne miesto a hmlistú predstavu o tom, čím oživiť priestor, obrátťe sa na nás a spolu Vašu víziu uskutočníme. Pri výrobe nočných, konferenčných a jedálenských stolov sa snažíme využiť všetky dostupné informácie našich otcov pri opracovaní dreva a železa, ktoré sme sa poctivo naučili a sledovali ich do detailov. 

Rovnako vieme Váš interiér oživiť a skrášliť policami, regálmi a rôznymi doplnkami, ako napríklad stojany na víno, schodíky, ozdobné kovania a v podstate čokoľvek z dreva a železa, čo si budete želať. V tomto odvetví sa fantázii medze nekladú. Takisto vieme do našej tvorby zahrnúť epoxidové živice a prvky umeleckého kováčstva.

Robíme to aj pre našu radosť

Výhradne dbáme na kvalitu materiálov a spokojnosť zákazníka. Tak, ako Vaše požiadavky a potreby sú výnimočné a jedinečné, rovnako pristupujeme aj k výrobe našich produktov. Pri výrobe používame základné ručné náradie bez veľkých obrábacích strojov. Preto každý jeden kus je výnimočný, iný a venujeme sa mu od začiatku do konca s láskou.

Spýtajte sa nás, či to dokážeme

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo záujmu nás neváhajte kontaktovať a my urobíme všetko preto, aby sa Vaše predstavy stali skutočnosťou a pomohli sme z Vášho domu urobiť pravý domov.

   

VIAC FOTIEK NÁJDETE V NAŠEJ FOTOGALÉRIÍ

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk