* VERNOSTNÝ ZĽAVOVÝ SYSTÉM * Vytvorte si u nás účet a pravidelnými nákupmi získajte lepšie ceny. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšiu zľavu máte.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
po-pia: 8.00 - 16.00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

www.jtf.sk

www.odhrncaposparadlo.sk

www.4toilet.sk

JTF partnership s.r.o.

tel: +421 908 700 612
napíšte nám

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. PORCELÁN, SKLO, INVENTÁR A KOMPLEXNÉ GASTRO VYBAVENIE
PORCELÁN, SKLO, INVENTÁR A KOMPLEXNÉ GASTRO VYBAVENIE
12.11.2014

Začať podnikať v obore reštauračných zariadení, hotelierstva a v ďalších príbuzných odboroch spojených s gastronómiou, jednoznačne vyžaduje hŕbu skúseností, výnimočnosť v gastro ponuke podniku, ale hlavne dokonalé vybavenie, ktoré umožní realizovať pokrmy tak zvodné, že sa na ne budú stáť fronty a zariadenia, ktoré naprosto  vystihnú zámer, ktorým chcete ohromiť.

Sme spoločnosť JTF partnership s.r.o. a ponúkame kompletný sortiment, nielen pre všetky typy gastro zariadení, ale aj pre každú gazdinku, ktorá bude chcieť ozvláštniť svoju domácnosť. V našej ponuke nájdete všetok servis pre správne stolovanie, úžitkové ale zároveň reprezentatívne sklo, porcelán a ďalšie potrebné vybavenie, klasického aj originálneho dizajnu. Súčasne ponúkame špeciálnu sériu darčekového skla, ktoré s dátumom vneseným metódou pieskovania, poskytne nezabudnuteľnú spomienku mimoriadnych životných udalostí.

www.stolovanie-jtf.sk

Internetový portál www.stolovanie-jtf.sk ponúka široký sortiment reštauračného zariadenia, bez ktorého sa nezaobíde žiadne správne stolovanie. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si zo širokého výberu skla, so špičkovými technickými vlastnosťami. Nájdete u nás sklo vhodné na ochutnávku vín a degustáciu nápojov, sklo na normálne používanie, ale aj profesionálne barové sklo. Príbory dodáme vášmu zariadeniu v rozmanitých modeloch, od klasických jednoduchých, po avantgardné vzory, napriek tomu plne spĺňajúce požiadavky na dokonalú hygienickosť a vysoký lesk. Špeciálne ponúkaný porcelán, zaručuje vysokú mechanickú odolnosť, schopnosť úsporného skladovania a trvalú krásu dekoru.

http://www.gastro-jtf.sk

Kuchynské náradie, hrnce, kastróly, pekáče, panvice, dosky, ale aj gastro zariadena, ako sú grily, fritézy, mlynčeky, mikrovlnky, to všetko a ešte omnoho viac, ponúka internetový portál www.gastro-jtf.sk. Profesionálne vybavenie každej kuchyne, plus ponuka pre hygienu a upratovanie, čo je základ dokonalosti celkového vnemu každého kvalitného podniku.

www.design-jtf.sk

Dokonalosť dekoru, módne trendy, umelecké kvalita, vysoká úroveň praktickosti skla, porcelánu, príborov a ďalšieho gastro príslušenstva pre každú domácnosť, za dostupné ceny. Dolaďte svoj kuchársky um, jedinečnosťou nami ponúkaného skla a porcelánu. Darujte svojim blízkym a priateľom darček v podobe pohárov, s vloženým dátumom životnej udalosti.

www.vsetkoprevino.sk

Znakom tých najlepších podnikov je kvalitné víno, ale kvalita vína sa neodvíja iba od jeho podstaty, ale aj od formy prezentácie. Nahliadnite do našej ponuky a prezentujte svoje vína v kvalitných obaloch, podávajte v decentných pohároch, skladujte v efektných a pritom vysoko funkčných stojanoch a dajte o svojich vínach vedieť prostredníctvom reklamných stojanov.

Prevádzkovanie reštauračného zariadenia, pohostinstiev, kaviarní, alebo vinoték, rozhodne  nie je jednoduchou záležitosťou a jedným zo základných krokov, ktoré podniku pritiahnu zákazníkov, je dokonalé vybavenie a perfektný prvý dojem. Geniálny kuchár, nadaný cukrár, talentovaná gazdinka, ani skvelý sommelier, nepredá svoje umenie bez pridanej hodnoty vedľajšieho dojmu - reprezentatívneho riadu a skla.

Inšpirujte sa na našich internetových stránkach a kontaktujte nás pre ďalšie informácie, veľmi radi vám poradíme s profesionálnym zariadením vášho podniku.

 

JTF partnership s.r.o.

Copyright © 2014 RETEL GROUP s.r.o.

kontakt:

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Office

P.O.Box 43

020 61 Lednické Rovne

SLOVENSKO

IČO: 44160097

Prevádzka veľkoobchodu Horovce

JTF partnership,s.r.o.

Areál JTF 296

020 62 Horovce (3 km od Lednické Rovne)

SLOVENSKO

Tel.: 00421 42 4698 232

Tel.: 00421 42 4710 491

Fax: 00421 42 4698 223

Tel.: 00421 908 700 612

E-mail: jtf@jtf.sk - management

E-mail: obchod@jtf.sk - objednávky

Darčeková predajňa JTF

Moyzesova 1867 (Pešia zóna)

020 01 Púchov

Tel.: 00421 904 504 248

Brilant crystal predajňa

Moravská ulica 682/3

020 01 Púchov

Tel.: 00421 917 653 101

www.jtf.sk

www.design-jtf.sk

www.vsetkoprevino.sk

www.stolovanie-jtf.sk

www.gastro-jtf.sk

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk