* VERNOSTNÝ ZĽAVOVÝ SYSTÉM * Vytvorte si u nás účet a pravidelnými nákupmi získajte lepšie ceny. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšiu zľavu máte.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
po-pia: 8.00 - 16.00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

www.jtf.sk

www.odhrncaposparadlo.sk

www.4toilet.sk

JTF partnership s.r.o.

tel: +421 908 700 612
napíšte nám

 

  1. Úvod
  2. KUCHYŇA
  3. TECHNOLÓGIE
  4. Kávovary a mlynčeky
  5. Kávovar na filtrovanú kávu MATIC 2

Kávovar na filtrovanú kávu MATIC 2

Kávovar na filtrovanú kávu

TOVAR NA OBJEDNÁVKU - o cene a dostupnosti sa informujte na sales@jtf.sk / +421908700612 Kávovar s priamym pripojením na prívod vody (3/4'). Samor... celý popis
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:Bravilor Bonamat_MATIC2
Kompletné špecifikácie
TOVAR NA OBJEDNÁVKU - o cene a dostupnosti sa informujte na sales@jtf.sk / +421908700612
Kávovar s priamym pripojením na prívod vody (3/4'). Samoregulačné výhrevné platničky udržiavajú kávu v kanvici teplú. Koniec prípravy hlásený zvukovým signálom, čistenie signalizuje červená kontrolka. Tlačítka umožňujú nastaviť požadované množstvo kávy. Hodinový výkon 15 l (120 šálok). Kapacita 2x 1,7 l. Dodávaný s dvomi kanvicami 1,7 l z tvrdeného skla (cca 12 šálok kávy každá), balíčkom filtrov, odmerkou na kávu a prostriedkom na čistenie a odvápnenie.
ParameterHodnota
napätie (V)230
príkon (W)2140
kapacita (l)2x1,7
čas prípravy (min.)6
hodinový výkon (l)15
rozmery (mm)195x406x446

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk