Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
po-pia: 8.00 - 16.00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. BÝVANIE a ZDRAVIE
  3. BIOPTRON ®
  4. PODLAHOVÝ STOJAN pre BIOPTRON PRO 1

PODLAHOVÝ STOJAN pre BIOPTRON PRO 1

Revolučná biolampa Bioptron

Podlahový stojan pre zdravotnícky prístroj BIOPTRON Pro 1, ktorý umožňuje pohodlné nastavenie podľa individuálnych potrieb užívateľa.  Základné výhod... celý popis
320,00 €
266,67 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:PAG-991
Kompletné špecifikácie

Podlahový stojan pre zdravotnícky prístroj BIOPTRON Pro 1, ktorý umožňuje pohodlné nastavenie podľa individuálnych potrieb užívateľa. 
Základné výhody prístroja BIOPTRON Pro 1:

  • Medicínsky prístroj je v ponuke s podlahovým stojanom a/alebo ergonomickým stolovým stojanom pre pohodlnejšiu manipuláciu;
  • Jednoducho nastaviteľná výška a naklonenie hlavice, ako aj možnosť otáčania prístroja o 360? pre praktické používanie;
  • Čas pôsobenia svetla sa dá s pomocou ovládacieho panela jednoducho nastaviť na 30 sekundové intervaly;
  • Špeciálne navrhnutá vysúvacia mierka zabezpečí dodržanie odporúčanej vzdialenosti 10 cm medzi prístrojom a ošetrovanou časťou tela;
  • Podlahový stojan je zospodu plochý, s možnosťou nainštalovania koliesok pre jednoduchšie presúvanie prístroja.

Pozor: Všetky medicínske zariadenia určené na terapiu svetlom BIOPTRON sú 100 % bezpečné, pričom využívajú škálu polychromatického svetla bez obsahu UV žiarenia.

Aplikácia terapie svetlom BIOPTRON

Terapiu svetlom BIOPTRON je potrebné vykonávať individuálne. Trvanie každého sedenia a celej liečby závisí hlavne od druhu zdravotného problému a stavu oblasti určenej na liečenie.
V závislosti na indikácii bude liečenie terapiou svetlom BIOPTRON trvať len niekoľko minút jeden či dvakrát denne. Terapiu by ste mali vykonávať v dobe, kedy máte dostatok času uvoľniť sa a v pokoji tak využiť jej biostimulačné účinky.

1. Pred aplikáciou terapie svetlom BIOPTRON oblasť určenú na ožiarenie očistíme. Upozornenie: Pred aplikáciou je treba odstrániť všetky obväzy a ďalšie prostriedky na ošetrenie rany.

2. Uvoľnite sa a prístroj nastavte tak, aby lúče svetla dopadali priamo na liečenú oblasť. Prístroj udržiavajte v pravom uhle 90° a vo vzdialenosti približne 10 cm. So svetlom by sa nemalo v priebehu terapie hýbať. Rozsiahlejšie plochy nasviecujte postupne po menších častiach, kým nedôjde k ošetreniu celej oblasti.

3. Terapiu svetlom BIOPTRON aplikujte jeden či dvakrát denne, tj. každé ráno a/alebo večer, po dobu 4 až 10 minút, podľa pokynov lekára.

4. Rovnakým spôsobom postupujte pri ošetrovaní ďalších častí tela.

5. Po použití odpojte prístroj od zdroja elektrického prúdu!


Aplikácia svetelnej terapie BIOPTRON
Aplikácia svetelnej terapie BIOPTRON
Aplikácia svetelnej terapie BIOPTRON
Aplikácia svetelnej terapie BIOPTRON
Aplikácia svetelnej terapie BIOPTRON

 

Pre členov CLUB LIVE 100 je pripravená špeciálna ponuka. Pre jej uplatnenie nás kontaktujte. Pridajte sa k nášmu predajnému tímu a čerpajte výhody!

Tovar zaradený v kategóriách

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.