Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
po-pia: 8.00 - 16.00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

SET FILTROV THERAPY AIR

SET FILTROV K PRÍSTROJU THERAPY AIR ION

Chráňte seba i svoju rodinu s prístrojom Therapy Air® ion so špičkovým systémom čistenia vzduchu pomocou piatich filtrov, ktorý vám dodá čistý a zdrav... celý popis
115,00 €
95,83 €
bez DPH
set
Číslo produktu:PWC-570-49
Kompletné špecifikácie

Chráňte seba i svoju rodinu s prístrojom Therapy Air® ion so špičkovým systémom čistenia vzduchu pomocou piatich filtrov, ktorý vám dodá čistý a zdravý vzduch. Našimi jedinečnými filtrami neprenikne žiadna škodlivá látka, iba dokonale vyčistený vzduch. Set obsahuje 2 antibakteriálne filtre, 1 HEPA filter, 1 antialergénny filter a 1 uhlíkový filter. Výmena špeciálnych filtrov prístroja Therapy Air ® iOn sa odporúča raz za rok, ale konkrétna početnosť výmien bude závisieť od stupňa znečistenia vzduchu.

Therapy Air®ion je ideálne riešenie na uchovanie čistých a bezpečných obytných priestorov, pretože filtruje a čistí vzduch a obohacuje ho zápornými iónmi.

VZDUCH, KTORÝ DÝCHAME: FILTRE THERAPY AIR® iOn
 
Prístroj Therapy Air® iOn od firmy Zepter je ideálne riešenie pre zachovanie čistého, bezpečného a zdravého prostredia doma aj na pracovisku. Obsah znečisťujúcich látok vo vzduchu, prašnosť, teplota a vlhkosť môžu teraz byť pod kontrolou doma, v kanceláriách, v školách, v nemocniciach, v lekárňach, čakárňach, v továrňach, hoteloch, vo fitness centrách, v reštauráciách, skrátka všade, kde je znečistený vzduch. Všade, kde sa dýcha, má svoje miesto Therapy Air® iOn. Naša priekopnícka technológia založená na piatich filtroch vytvára približne 220 000 záporne nabitých iónov na cm3, čo zodpovedá množstvu iónov nameranému v najzdravších prostrediach na Zemi. 

5 filtrov, jedinečná bariéra
Zariadenie Zepter Therapy Air® iOn je vybavené piatimi rôznymi filtrami na čistenie vzduchu: 
  

 • antistatický filter (predný elektrostatický filter);
 • antibakteriálny filter (stredný filter);
 • filter HEPA (filter HEPA);
 • antialergický filter (strieborný antialergénny filter);
 • filter s aktívnym uhlím (uhlíkový filter odstraňujúci pachy).

Všetky filtre sú umiestnené vo vnútri špeciálneho puzdra a tvoria celistvý konštrukčný prvok. Zaberajú veľmi malý priestor a jednoducho sa vymieňajú.
Všetky látky znečisťujúce vzduch sa odstraňujú pri prechode piatimi filtrami, ktoré pôsobia ako úplne neprestupné bariéry.

1 - ANTISTATICKÝ FILTER (predný elektrostatický filter)
Odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny, zvieraciu srsť atď.

2 - ANTIBAKTERIÁLNY FILTER (stredný filter)
Odstraňuje zvyšné malé častice prachu, baktérie väčšie než 1 mikrón, peľ atď. Súčasne chráni filter HEPA, ktorý je umiestnený bezprostredne za ním.

3 - FILTER HEPA
Filtračná schopnosť HEPA filtra je označená č. 13. Filter tejto triedy odstraňuje 99,995% vzdušných častíc, ako sú prach, peľ, spóry plesní, dymové častice, prachové roztoče a dokonca aj plyn, ktorý produkujú automobily alebo sa vytvára v krbe pri horení.

4 - ANTIALERGICKÝ FILTER (strieborný antialergénny filter)
Obsahuje zmes striebra a apatitu (minerál) a antibakteriálneho činidla mimoriadne účinného pri odstraňovaní baktérie Legionella (Legionella bacillus), ktorá je zvlášť nebezpečná pre kojencov. Filter obsahuje tiež výťažok získaný z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo Biloba), ktorý sa veľmi účinne používa na liečenie astmy, pľúcnych chorôb, na zlepšenie krvného obehu a tiež na odstraňovanie príčin alergií, vírusov, chrípky a baktérií.

5 - FILTER S AKTÍVNYM UHLÍM (uhlíkový filter odstraňujúci pachy)
Vďaka svojim vysokým absorpčným vlastnostiam odstraňuje nepríjemné pachy pochádzajúce z potravín, jedovaté plyny a ďalšie zápachy.

Tieto špeciálne filtre sú pre znečisťujúce látky neprestupné a môže nimi prechádzať len dokonale čistý vzduch. Vyčistený vzduch vstupuje do modulu obsahujúceho zabudovaný iónový generátor, kde sa obohacuje o záporné ióny.
THERAPY AIR ION – KÓD VÝROBKU: PWC-570

Proces čistenia

Tiché a výkonné zariadenie Therapy Air® iOn sa skladá z prepracovaných mechanizmov a špeciálnych jednotlivých súčastí, ktoré mu umožňujú pracovať veľmi jednoduchým spôsobom:

 • ventilátor nasáva vzduch z miestnosti a vháňa ho do filtračného systému;
 • vyčistený vzduch potom prechádza generátorom záporných iónov a obohacuje sa o záporné ióny;
 • keď je koncentrácia záporných iónov dostatočne vysoká, záporne nabité ióny a kladne nabité čiastočky prachu a mikrobiologické častice vznášajúce sa vo vzduchu sa vzájomne priťahujú;
 • prachové častice oťažievajú a padajú na zem; než tam však môžu dopadnúť, dokonale sa odstránia filtračným systémom zariadenia Therapy Air® iOn;
 • vyčistený vzduch sa potom odvádza do okolného prostredia.
  ANTISTATICKÝ FILTER
ANTISTATICKÝ FILTER


ANTIBAKTERIÁLNY FILTER
ANTIBAKTERIÁLNY FILTER


FILTER HEPA
FILTER HEPA


ANTIALERGICKÝ FILTER
ANTIALERGICKÝ FILTER


FILTER S AKTÍVNYM UHLÍM
FILTER S AKTÍVNYM UHLÍM


 • HMOTNOSŤ BRUTTO [KG]: 1.98
 • HMOTNOSŤ NETTO [KG]: 1.2
 • VÝROBCA: HOME ART & SALES SERVICES AG, SIHLEGGSTRASSE 23, 8832 WOLLERAU - SWITZERLAND
 • POUŽITIE: Set čistiacich filtrov k prístroju Therapy Air iON PWC-570. Balenie na jeden rok.
 • ZLOŽENIE: 1x antistatický filter 2 x antibakteriálny filter 1 x HEPA filter 1 x antialergénny filter 1 x uhlíkový filter Poznámka: filtre majú ochrannú fóliu. Pred použitím ju odstráňte.
 • ZÁRUKA: Na výrobok sa nevzťahuje záruka – spotrebné položky.

 

Čistý vzduch je našou prioritou.

Ľudia v priemere vdýchnu 11 000 litrov vzduchu denne. 90 % času pritom trávime v budovách, či už doma, na pracovisku, v škole, v zdravotníckych zariadeniach alebo vo fitness centrách, kde môže byť až 100-krát vyššia úroveň znečistenia a obsahu alergénov než vo vzduchu vo vonkajšom prostredí, ktorý už je pritom sám o sebe znečistený . Vdychovanie znečisteného vzduchu spôsobuje, že sa necítime dobre, a môže byť prapríčinou mnohých fatálnych chorôb. Chráňte seba i svoju rodinu s prístrojom Therapy Air ® iOn - najúčinnejším systémom na čistenie vzduchu a zdravé dýchanie.

Chráňte seba aj svoju rodinu s prístrojom Therapy Air® iOn - najúčinnejším systémom na čistenie vzduchu a zdravé dýchanie.

V apríli 2020 bola čistička vzduchu vedecky testovaná a certifikovaná nemeckým nezávislým laboratóriom Gui-lab Engineering Company ako účinný prístroj na odstraňovanie vírusu SARS-CoV-2 zo vzduchu.

TherapyAir iOn je prepracovaný a vysoko účinný systém čistenia a ionizácie vzduchu, ktorý odstraňuje 99,99% častíc vo vzduchu vďaka 5-stupňovej filtrácii. Vyčistený vzduch bez vírusov, baktérií a toxických látok je predpokladom dobrého zdravia v každom vnútornom priestore a jedinou skutočnou a zdravú investíciou pre domácnosti, kancelárie, školy a škôlky, športové a rekreačné strediská, pohostinstvá a všetky ďalšie vnútorné priestory.

Nový výskum spája znečistenie ovzdušia s vyššou úmrtnosťou na koronavírus. Pacienti s koronavírusom v oblastiach s vysokou úrovňou znečistenia ovzdušia sa pravdepodobne častejšie nakazia a zomrú na infekciu než populácie žijúcej v oblastiach s čistejším ovzduším.
Vo svete, ktorý je viac ako inokedy citlivý na to, čo sa prenáša vzduchom, má zakúpenie a používanie čističky TherapyAir iOn väčší zmysel než kedykoľvek predtým!

 

VIAC O ZDRAVOM DÝCHANÍ SI PREČÍTATE V TOMTO ČLÁNKU.

Pre členov CLUB LIVE 100 je pripravená špeciálna ponuka. Pre jej uplatnenie nás kontaktujte. Pridajte sa k nášmu predajnému tímu a čerpajte výhody!

Tovar zaradený v kategóriách

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.