* VERNOSTNÝ ZĽAVOVÝ SYSTÉM * Vytvorte si u nás účet a pravidelnými nákupmi získajte lepšie ceny. Čím viac u nás nakupujete, tým väčšiu zľavu máte.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
po-pia: 8.00 - 16.00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

www.jtf.sk

www.odhrncaposparadlo.sk

www.4toilet.sk

JTF partnership s.r.o.

tel: +421 908 700 612
napíšte nám

 

 1. Úvod
 2. BÝVANIE a ZDRAVIE
 3. OZÓNOVÉ GENERÁTORY
 4. PROFIZON 7G ozónový generátor

PROFIZON 7G ozónový generátor

Generátor ozónu

Hmotnosť [kg] 6 Dĺžka [mm] 345 Výška [mm] 330 Šírka [mm] 155 Napájanie [ V ] 230 Minutový prietok 6l Dezinfikovaná kubatúra [m3] 100-10... celý popis
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:PROFIZON_7G
Kompletné špecifikácie
Hmotnosť [kg]6
Dĺžka [mm]345
Výška [mm]330
Šírka [mm]155
Napájanie [ V ]230
Minutový prietok6l
Dezinfikovaná kubatúra [m3]100-1000 dla mestnych podmienok a spôsobov aplikácie, pokiaľ je dostatočný čas, dá sa aj viac
Príkon [ W ]130
Distribúcia O37g/hod*

Profizon 7G - ozónový generátor v priemyselnej kvalite nielen pre profesionálne nasadenie

Multifunkčný ozónový generátor na výrobu: vzdušného koncentrovaného ozónu a koncentrovanej ozónovej vody.

použitie:

 • Aj pre náročné a profesionálne aplikácie.
 • Výstup koncentrovaného ozónu do tvarovky 6mm! - možné pripojiť hadičku pre lokálnu aplikáciu ozónu (väčšina iných prístrojov má výstup ozónu o veľkom objeme, ale veľmi nízkej koncentrácii, čo znemožňuje použitie pre niektoré špeciálne aplikácie)
 • Výroba ozónovej vody.
 • Nútené chladenie zariadenia - možnosť nepretržitej prevádzky.
 • Možnosť automatického vypnutia po 1-30min - dostatočná doba pre chod zariadenia pri bežnej dezinfekcii priestorov.
 • Regulácia výkonu zariadenia - množstvo ozónu na výstupe z generátora je možné regulovať potenciometrom.
 • Prístroj nepotrebuje žiadne náplne!
 • Súčasťou balenia je podrobný návod na použitie prístroja, ktorý popisuje mnoho aplikácií a využitie v domácnosti. Ďalej osvetľuje vlastnosti ozónu a jeho následné využitie v praxi.
 • Tiež obdržíte: silikónovú hadičku a dva kusy difúzorov na výrobu ozónovej vody
 • Životnosť reaktora až 20 000 hodín.
 • Prístroj sa nesmie používať vo vlhkom prostredí, inak sa znižuje životnosť reaktora. 
 • Dezinfekcia veľkých priestorov, áut a predmetov.
 • Dezinfekcia vody v bazenárstve a akvakultúre - nutné ďalšie príslušenstvo a odborná inštalácia.
 • Sanácia priestorov po požiari a povodni - odstraňuje všetky zápachy (požiar, úmrtia atď ..)
 • Dezodorizácia - kontinuálne dezodorizacia veľkých priestorov.
 • Výroba koncentrovanej ozónovej vody pre dezinfekciu predmetov - detské hračky, fľaše sodastream atď. (nie je nutné pridávať chémiu).
 • Maximálny výkon 0 - 7g / hod * (7000mg / hod).
  * Výkon je maximálna možná produkcia ozónu, stanovená pri laboratórnych podmienkach v kyslíkovej atmosfére.

Produktová rada Profizon je vyrobená v priemyselnej kvalite. Ozón je vyrábaný v antikorovom reaktore s veľkou chladiacou plochou, ktorá je nútene chladená ventilátorom. Toto prevedenie je patentovo chránené. Integrovaná pumpa dopuje výrobný reaktor 6 litrami filtrovaného vzduchu za minútu. Vysoká efektivita reaktora umožňuje výrobu ozónu o vysokej koncentrácii, ktorý je vyvedený von pomocou nerezového spoja s integrovaným spätným ventilom. Na ventil je možné nasadiť hadičku a koncentrovaný ozón využívať aj lokálne.
     Reaktor zaisťuje dlhú životnosť prístroja. Má dlhšiu životnosť ako generátory, ktoré využívajú keramické dosky, sklenené trubice alebo výboj medzi drôtenými elektródami. Podľa testov je stredná životnosť zariadenia cca 20 000 hodín. V prípade pozáručných opráv sme schopní zariadenie v priebehu niekoľkých dní servisne opraviť. Záručné opravy však zatiaľ nebolo nutné riešiť. Zariadenia sú vyrábané vo vysokej kvalite s dôrazom na spoľahlivosť.

V príslušenstve nájdete hadičku s aplikátorom pre prípravu ozónovej vody. Tento prístroj má ozónový výstup - to znamená, že ozón môžete dopravovať do malých priestorov alebo na prípravu ozónovej vody pomocou hadičky! Túto aplikáciu ocenia užívatelia, ktorí chcú zariadenie všestranne využívať. Umožňuje to napríklad dezinfekciu rôznych zariadení, aparatúr, potrubia, výdajných automatov na vodu atď.

Výkon zariadenia umožňuje aplikáciu aj pre väčšie priestory, je priamo vhodný pre použitie v náročných aplikáciách. Koncentrovaný ozón z výstupu je po miestnosti rozháňaný pomocou difúzie a integrovaného ventilátora pre nútené chladenie. Doporučené maximálne priestory na dezinfekciu: 0-100m3, 100-1000m3 možno aplikovať s pomocou rozháňacích ventilátorov, možno využiť klasický stolný ventilátor, nástenné klimatizácie, ktoré sa zapnú najlepšie do režimu odvlhčovania (ak sú v priestore inštalované) atď. Odporúčaný objem, je podľa miestnych podmienok, závisí aj od množstva prekážok v priestore, teplote a vlhkosti, taktiež na dobe aplikácie. Čím väčší priestor, tým dlhšie je nutné mať generátor v prevádzke.

 

Použitie prístrojov je veľmi jednoduché.

Ozónový generátor sa na nevyhnutne potrebný čas umiestni do dezinfikovaného priestoru. Potrebné orientačné časy sa dočítate v podrobnom návode na použitie, ktorý je súčasťou balenia.

Orientačne: miestnosť 5x5m, 3m výška - potrebný čas činnosti generátora 20 minút. Po skončení činnosti generátora sa ozón nechá samovoľne rozpadnúť, a to v závislosti od teploty trvá cca 2-4 hodiny, alebo sa odvetrá von.

 

Príprava ozónovej vody pre terapiu:

V príslušenstve zariadení nájdete 2ks difúzora (aplikátor) s hadičkou, ktorá sa ponorí do nádoby pod hladinu vody a prístroj sa zapne.
Po dostatočnom nasýtení ozónom je možné vodu použiť pre terapiu.

Dezinfekcia a liečba ozónom má veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Nevyžaduje používanie ťažko odbúrateľných chemikálií a v oblasti liečby je nenahraditeľným liečebným prostriedkom. Ozón je forma trojatómového kyslíka O3, ktorý vzniká elektrickým výbojom.

TOVAR NA OBJEDNÁVKU - o cene a dostupnosti sa informujte na sales@jtf.sk / +421908700612
Tovar zaradený v kategóriách

 

U nás môžete platiť cez účet GoPay alebo zaplaťte rýchlo kreditnou kartou.

Najdete nás i na MALL.SK

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk